Aktualności Nowy Rok Formacyjny

Rozpoczęcie roku formacyjnego Oazy, Służby Liturgicznej oraz Domowego Kościoła

Relacja:

I już jesteśmy…🥳
Wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza oraz Domowym Kościołem, w ostatnią niedziele rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny 2021/22.
Najważniejszym punktem spotkania była Eucharystia, na której podziękowaliśmy za czas wakacji, szczególnie czas owocnych rekolekcji, a także prosiliśmy o potrzebne łaski na ten nowy rok.
Następnie przez zespołową grę poznawaliśmy osobę kard. Stefana Wyszyńskiego, który w najbliższą niedziele zostanie beatyfikowany.
Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnego ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz zabawy.
Tym radosnym dniem nasza oaza rozpoczęła czas formacji. Na ten nowy rok życzymy wszystkim uczestnikom, aby radość i uśmiech towarzyszyły Wam każdego dnia. Niech Pan Wam Błogosławi, a Niepokalana niech Was otacza opieką.
Do zobaczenia na spotkaniach grupowych.