Aktualności Parafialne wycieczki

Parafialne wycieczki

W ostatnim tygodniu sierpnia, kiedy ma się ku końcowi wakacji, grupa dzieci i młodzieży z naszej Parafii wraz z Księdzem Pawłem odbyła dwie wycieczki. Pierwsza miała miejsce 12 sierpnia do parku trampolin Gojump, a 17 sierpnia druga do Wadowic i Inwałdu. W parku trampolin w Krakowie przez dwie godziny mogliśmy cieszyć się wspaniałą zabawą płynącą z wysiłku podczas skakania na trampolinach. Gra w koszykówkę, skoki do pianek to tylko część atrakcji jaka na nas tam czekała. Natomiast poranna gra edukacyjna w Wadowicach wzbogaciła naszą wiedzę o Janie Pawle II. Park Miniatur w Inwałdzie zapamiętamy z odwiedzenia warowni oraz luna parku, który dostarczył nam odrobinę szaleństwa i miłej zabawy.

Dziękujemy za wspólne wyjazdy i życzymy błogosławieństwa Bożego na czas kończących się wakacji.

Wycieczka do parku trampolin
Wycieczka do Inwałdu i Wadowic