11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 R.

1. Dzisiaj o godz. 15.30 – nabożeństwo czerwcowe, a o 16.00 – msza święta popołudniowa. Dzisiaj uroczystość odpustową przeżywają mieszkańcy parafii w Mnikowie.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego zakonnika.
  3. W piątek na godzinę 9.00 zapraszamy społeczności naszych szkół, na Mszę Świętą dziękczynną za kończący się rok szkolny i błagalną o szczęśliwe wakacje.
  4. W piątek również wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  5. Przypominamy że do najbliższej środy w dni powszednie w naszym kościele, będzie tylko msza święta wieczorna. Nie będzie mszy świętej o godz. 7.00.
  6. Dzieci i młodzież które zapisały się na wyjazd parafialny w Bieszczady, bardzo proszę aby pozostała kwotę za wycieczkę przyniosły do Niedzieli 23. Czerwca.
  7. Informujemy że przez jakiś czas nie będzie na cmentarzu wody, powodem jest awaria w przyłączu wodociągowym.

Wszystkich Parafian i Gości polecamy opiece Matki Bożej Lisieckiej