13 Niedziela zwykła – 26.06.2022 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.30 – nabożeństwo czerwcowe, a o 16.00 – msza święta popołudniowa. W zakrystii przyjmujemy intencje na sierpień.
  2. Jutro – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła i św. Władysława, króla.
  3. We wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  4. W środę – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  5. W czwartek – zakończenie nabożeństw czerwcowych ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.
  6. W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Ponieważ dla dzieci i młodzieży była spowiedź we wtorek dlatego w piątek okazja do spowiedzi będzie od godz. 17.00. O godz. 18 – msza święta, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.
  7. W sobotę – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 6.30 – różaniec Róży Męskiej, o 7 – msza święta o nawrócenie grzeszników i na wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy ludzkości. Od godz. 10 – odwiedziny chorych z Komunią świętą. O godz. 17.30 – różaniec Róż Żywego Różańca, msza święta z Komunią wynagradzającą i zmiana tajemnic różańcowych w domu parafialnym.
  8. W przyszłą niedzielę, w przeddzień rocznicy pacyfikacji Liszek, o godz. 16 – msza święta w intencji pomordowanych i modlitwa przy pomniku na rynku oraz przy grobie pomordowanych na cmentarzy parafialnym.
  9. W poniedziałek – 4 lipca o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem – wyjazd w Góry Stołowe i do Pragi. Ks Paweł prosi o dokonanie reszty wpłat na wyjazd.
  10. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy brali czynny udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu III Gminno-parafialnego Pikniku Rodzinnego w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy sponsorom oraz Kołu Gospodyń Wiejskich „Kryspinianki”, Różom Żywego
    Różańca oraz Stowarzyszeniu im.św. Jana Kantego w Liszkach za przygotowanie stoisk posiłkowych. Bóg zapłać za przyniesione dary oraz złożone ofiary pieniężne dla Ukrainy.
  11. Bóg zapłać również wszystkim, którzy tak licznie brali udział w procesjach w czasie oktawy Bożego Ciała. Niech Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie obdarzy wszystkich swoim obfitym błogosławieństwem i łaską.

Wszystkich Parafian i Gości polecamy opiece Matki Bożej Lisieckiej,
a rozpoczynającym wakacje życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.