3 Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny pod hasłem „ Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie”. Niech te dni przypomną nam rolę Pisma świętego w naszym życiu.
    Dziś o godz. 15.30 – nieszpory niedzielne, a o 16.00 msza święta popołudniowa.
  2. Z radością informujemy, że w miniony poniedziałek – w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego blisko 150 osób włączyło się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Niech Pan Bóg pomaga wszystkim w wytrwaniu w tym postanowieniu ratowania dzieci, którym zagraża zabicie.
  3. Prosimy, aby rodzice dzieci z klas III śledzili w Internecie i komunikatorach dzieci kiedy będą zapowiadane kolejne spotkania dzieci i rodziców dotyczące przygotowania do Pierwszej Komunii świętej.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć kleryków z Krakowskiego Seminarium Duchownego w ramach niedzieli powołań i tygodnia modlitw o powołania.

Niech Matka Boża Lisiecka i nasi Patronowie wypraszają wszystkim obfitość łask Bożych