top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności Wyjazd Domowego Kościoła do Wiśniowej

Wyjazd Domowego Kościoła do Wiśniowej

W dniach 13 do 15 maja w Wiśniowej odbył się wyjazd rodzin z kręgu Domowego Kościoła wraz z moderatorem ks. Pawłem. Tematem przewodnim razem spędzonych tych dni była „Moja rodzina, moje małżeństwo”. W pierwszym dniu została odprawiona przez ks. Pawła Msza święta w intencji solenizanta, ks. Jacka, proboszcza w Wiśniowej. Nie zabrakło też czasu na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i na modlitwę osobistą.

Kolejny dzień powitał nas piękną pogodą i po śniadaniu wyruszyliśmy na dłuższy spacer do Obserwatorium Astronomicznego w Węglówce. Był to wspaniały czas dla całego kręgu. Po południu została odprawiona Msza św. połączona z przyjęciem rodzin do Domowego Kościoła. Gościliśmy także Parę Rejonową, która uroczyście na Mszy św. przekazała świece małżonkom. Wieczór upłynął nam przy grillu z niespodzianką przygotowaną przez księdza Pawła.

W niedzielę po Mszy św. i wspólnym obiedzie pożegnaliśmy nasz Dom Rekolekcyjny w Wiśniowej.