Aktualności ważne przypomnienie

ważne przypomnienie

📢📢📢 WAŻNE PRZYPOMNIENIE 📢📢📢

📌W czasie mszy świętej i wspólnych nabożeństw w naszym kościele może być tylko 60 osób.

📌Wszystkich obowiązuje noszenie maseczek zakrywających usta i nos.

📌Podczas mszy świętych i nabożeństw będzie nagłośniony teren wokół kościoła, aby można było również na zewnątrz kościoła uczestniczyć w obrzędach, w tym wyjątkowym czasie Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

📌Komunia święta będzie udzielana także w drzwiach głównych i bocznych kościoła.

📌Wszystkie obrzędy w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i w Wielką Sobotę będziemy transmitować przez Internet na kanale Parafia Liszki – YouTube.

📌 Transmitujemy również zawsze w niedziele mszę świętą o godz. 10.00. Tak również będzie w Niedziele Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny.

📌Ławki w naszym kościele są regularnie dezynfekowane zakupionym specjalnie do tego celu urządzeniem, przy wejściu dostępne są automatyczne urządzenia do dezynfekcji rąk.