top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności Pożegnanie Księdza Proboszcza Władysława Szymoniaka

Pożegnanie Księdza Proboszcza Władysława Szymoniaka

W niedzielę 23 czerwca 2024 roku podczas uroczystej Mszy świętej o godz. 11.30 dziękowaliśmy Bogu w Trójcy Jedynemu za 17 lat posługi Duszpasterskiej Ks. Kan. R.M. Władysława Szymoniaka jako Proboszcza Lisieckiej Parafii.
Pragniemy z tego miejsca wyrazić wdzięczność dla Księdza Kanonika za jego wieloletnią służbę na rzecz Naszej Parafii.
Czcigodny Księże Proboszczu!
Byłeś dla nas nie tylko przewodnikiem duchowym, ale i serdecznym opiekunem, który z troską dbał o każdą duszę w naszej wspólnocie. Twoja rola jako proboszcza to nie tylko administrowanie parafią, ale także bycie sercem całej Naszej wspólnoty. Jako doskonały gospodarz dokonałeś wielu wspaniałych rzeczy, odnawiając naszą świątynię i jej otoczenie. Twoje zaangażowanie sprawiło, że nasza parafia stała się miejscem pełnym piękna, ciepła i Bożej obecności. Dzięki Twojej pracy możemy cieszyć się odnowionym kościołem, który jest prawdziwym domem modlitwy.
Z tego miejsca życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia i pokoju na dalszej drodze kapłańskiej posługi. Niech Pan Bóg prowadzi Cię i wspiera w każdym dniu, a Matka Boża Lisiecka otacza swoją opieką. Twoja praca w naszej parafii pozostanie na zawsze w naszych sercach.
Z tego miejsca dziękujemy również Wszystkim osobom, które czynnie włączyły się w przygotowanie i oprawę tej uroczystości!
Są to:
🔹 Ks. Marek Pitala
🔹 p. Paweł Miś
🔹 p. Zbigniew Kaczor
🔹 p. Grzegorz Korczek
🔹 p. Jerzy Stopa
🔹 p. Marek Buczek
🔹 p. Kamil Buczek
🔹 p. Paweł Buczek
🔹 p. Paweł i Edyta Mastek
🔹 p. Zofia Kadula
🔹 p. Janusz i Ewa Trojan
🔹 p. Monika i Robert Różyccy
🔹 p. Dorota Kadula
🔹 p. Krzysztof Sabura
🔹 Szkoła Podstawowa Liszki
🔹 Szkoła Podstawowa Kryspinów
🔹 Szkoła Podstawowa Piekary
🔹 OSP Liszki
🔹 OSP Czułów
🔹 OSP Kaszów
🔹 OSP Kryspinów
🔹 OSP Piekary
🔹 OSP Rączna
🔹 OSP Morawica
🔹 Lisieckie Stowarzyszenie im. Jana Kantego
🔹 Liturgiczna Służba Ołtarza
🔹 Domowy Kościół
🔹 Vładex
🔹 Kwiaciarnia u Krysi
🔹 sołectwo Liszki
🔹 sołectwo Kryspinów
🔹 sołectwo Piekary
🔹 Sołtys Liszek Józef Kowalik
🔹 Sołtys Piekar Zofia Pyla
🔹 Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej
🔹 Róże Żywego Różańca Świętego
🔹 Męski Krąg Róży Żywego Różańca
🔹 Panie Noszące Feretrony oraz Pan niosący Krzyż