top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności PIERWSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE W 2020

PIERWSZE NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE W 2020

 

Pierwsze Nabożeństwo Fatimskie w tym roku za nami! 13 maja 2020 o godz. 19.00 rozpoczęliśmy kolejny raz w naszej parafii cykl Nabożeństw Fatimskich. Podobnie jak w latach ubiegłych nabożeństwa te będą odprawiane do maja do października zawsze 13. dnia miesiąca o godz. 19.00. Mają one charakter pokutny. Rozpoczyna je msza święta z kazaniem, następnie jest śpiewana Litania Loretańska podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu, później odmawiany jest różaniec fatimski, a nabożeństwo kończy procesja Maryjna ze świecami wokół kościoła. Tym razem procesja odbyła się wewnątrz kościoła z powodu padającego (upragnionego w czasie suszy) deszczu. Zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie już 13. czerwca o 19.00!