top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności Peregrynacja relikwii pośród rodzin Domowego Kościoła

Peregrynacja relikwii pośród rodzin Domowego Kościoła

Przez ostatni czas we wspólnocie Domowego Kościoła odbywała się peregrynacja relikwii Świętych Małżonków Ludwika i Zelii Martin. Każdego dnia relikwie przebywały u innej rodziny. Członkowie Domowego Kościoła przez wstawiennictwo tych wielkich świętych zanosili modlitwy do Boga w Trójcy Jedynego prosząc o potrzebne łaski dla swoich małżeństw i rodzin.

Każde małżeństwo, każda rodzina może prosić Boga za wstawiennictwem Świętych Małżonków za swoje rodziny, dlatego poniżej umieszczamy modlitwę z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny, aby wzrastała w świętości, aby była Bogiem silna:

Miłosierny Boże, za wstawiennictwem świętych małżonków Ludwika i Zelii Martin prosimy, naucz nas małżonków miłości, która uzdalnia do dźwigania życiowych ciężarów i ograniczeń własnej natury. Każdemu dziecku daj dom, w którym może rosnąć, by stawać się wolnym i silnym, a wszystkich cierpiących i przerażonych utwierdź w nadziei. Prowadź nas ku szczęściu, dla którego zostaliśmy stworzeni, byśmy mogli wielbić Ciebie radosnym sercem. Amen.