top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności NOWI MINISTRANCI W NASZEJ PARAFII

NOWI MINISTRANCI W NASZEJ PARAFII

„Służcie Panu z weselem!” Ps 100, 2

W niedzielę, 14 czerwca 2020 r., pięciu kandydatów zostało włączonych do grona ministrantów naszej Służby Liturgicznej Ołtarza. Po odbyciu odpowiedniego kursu i okresie kandydatury zostali pobłogosławieni przez Księdza Proboszcza do nowej funkcji. Od teraz nowi ministranci, dzięki swej posłudze, będą pomagać w sprawowaniu liturgii poprzez m.in. przynoszenie do ołtarza darów ofiarnych, naczyń liturgicznych, dzwonienie dzwonkami i gongiem, czy też noszenie kadzidła i krzyża. Przyjętym dziś do posługi ministrantom życzymy wielu łask Bożych i wytrwałej służby przy Ołtarzu Pana. Pamiętajcie, aby zawsze w życiu służyć Panu Bogu, nie tylko przy ołtarzu, ale i wszędzie tam dokąd Was pośle.