top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności NOWI LEKTORZY W NASZEJ PARAFII

NOWI LEKTORZY W NASZEJ PARAFII

„Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał – aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje” ~J 15,16

 

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, grono naszej Służby Liturgicznej Ołtarza wzbogaciło się o trzech nowych Ministrantów Słowa Bożego. Po odbyciu odpowiedniego kursu, zostali pobłogosławieni przez Księdza Proboszcza do nowej funkcji. Od teraz nowi lektorzy będą mogli czytać Słowo Boże, a my dzięki ich posłudze lepiej przeżywać Najświętszą Eucharystię. Nowym lektorom życzymy wielu łask Bożych i wytrwałej służby przy Ołtarzu Pana. Pamiętajcie, aby zawsze kierować się w życiu Słowem Bożym, które będziecie nam przekazywać!