top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności Niedziela Misyjna w naszej parafii

Niedziela Misyjna w naszej parafii

17 października, w niedzielę, w naszej Parafii gościliśmy siostry Klawerianki, które zajmują się sprawami misyjnymi. Siostry podczas każdej Mszy św. przybliżały nam tematykę związaną z kulturą oraz środowiskiem w którym żyją chrześcijanie w Indiach. Dzięki temu jako Parafia włączyliśmy się w obchody tygodnia misyjnego, który jak co roku obchodzimy pod koniec października. Po Mszy św. siostry udzielały zainteresowanym więcej informacji na temat misji, duchowej adopcji oraz była możliwość wsparcia materialnego najuboższych z krajów misyjnych.

Ten dzień ukazał nam jak bardzo ważne jest, aby naszą modlitwą i otwartym sercem wspomagać misje, za które jesteśmy wszyscy odpowiedzialni.