top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności Jubileusz 50-lecia Oazy Liszki

Jubileusz 50-lecia Oazy Liszki

W ubiegłą sobotę Nasza Wspólnota Oazowa przeżywała złoty Jubileusz 50-lecia Ruchu na Lisieckiej ziemi ❤
——-
Dziękujemy Wszystkim za tak liczne przybycie i zaangażowanie w Jubileusz! Z tego miejsca składamy Wam serdeczne Bóg Zapłać! 😇
Na początek Nasze podziękowania kierujemy do Boga, który pozwolił Nam wszystkim przez 50 lat budować tą cudowną historię ❤
Dziękujemy również wszystkim – przybyłym jak i nieobecnym – moderatorom Naszego Ruchu! To zawsze Wy staraliście się zaskrzepić w Nas charyzmaty, którymi kierował się nasz założyciel – ks. Franciszek Blachnicki! To zawsze Wy, przybliżaliście Nas do Boga i pokazywaliście Jego wspaniałe oblicze! Za to Wszystko serdeczne Bóg Zapłać! ❤
——-
Podziękowania składamy również wszystkim animatorom, którzy przez te wszystkie lata budowali tę wspólnotę! To dzięki Wam wyrastamy na ludzi pobożnych i chętnych do głoszenia Prawdy o Chrystusie! To dzięki Wam poznajemy Boga, który jest Naszym najlepszym przyjacielem! ❤
Dziękujemy wszystkim organizatorom i współorganizatorom tego wydarzenia! Gdyby nie czas, który poświęciliście dla Tej wspólnoty, dla tego Jubileuszu, nigdy nie dotrwalibyśmy do tego miejsca, gdzie obecnie jesteśmy ❤
Dziękujemy również Naszym sponsorom, którzy od lat wspierają Nasze działania i pragną aby młodzież kształtowała się w Duchu wiary ❤ Szczególne podziękowania kierujemy do:
👉 Kwiaciarnia u Krysi – p. Krystyna Sowińska i p. Katarzyna Kowalik
👉 Specjały Lisieckie – p. Janusz Kromka
👉 Lisieckie Stowarzyszenie im. św. Jana Kantego
👉 Ks. Proboszcz Parafia Liszki – ks. kan. Władysław Szymoniak
——-
Poniżej zamieszczamy fotorelację z Jubileuszu 50-lecia Ruchu Światło – Życie w Liszkach ❤
Fot. Gabriela Steczko, Magda Mitka, Weronika Szylar, Krzysztof Steczko