top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności IV Festyn Gminno-Parafialny

IV Festyn Gminno-Parafialny

IV Festyn Gminno-Parafialny w Liszkach za nami!

18 czerwca 2023 r. na placu przy kościele pw. św. Mikołaja w Liszkach mieliśmy wspaniałe warunki do świętowania. Punktualnie od godz. 14.00 programy artystyczne zaprezentowały dzieci ze szkół podstawowych z Kryspinowa, Liszek i Piekar. Po krótkiej przerwie byliśmy świadkami koncertu Gminnej Orkiestry Dętej w Liszkach, pod batutą kapelmistrza Dawida Roja.

Kiedy wybiła 18.00 przyszedł czas na występ gwiazdy wieczoru, czyli Pawła Gołeckiemu z zespołem, który przyciągnął prawdziwe tłumy! Po ponad godzinnym show, na zakończenie mieliśmy okazję zobaczyć występy Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka” i Zespołu „Czeremszyna” z Ukrainy.

Za gastronomiczny aspekt festynu były odpowiedzialne KGW Kryspinianki oraz Stowarzyszenie im. św. Jana Kantego w Liszkach, a na wszystkie dzieci czekały darmowe dmuchańce. Podczas wydarzenia odbywała się również zbiórka artykułów szkolnych dla dzieci z Ukrainy.

Dziękujemy wszystkim gościom, a także każdemu, kto włączył się w organizację festynu. Do zobaczenia za rok!