top

Parafia Świętego Mikołaja w Liszkach

Aktualności Instalacja nowego proboszcza ks. dr Pawła Gałuszki

Instalacja nowego proboszcza ks. dr Pawła Gałuszki

W ubiegłą Niedzielę Nasza wspólnota Parafialna przeżywała uroczysty obrzęd instalacji nowego Ks. Proboszcza – ks. dr. Pawła Gałuszki.
——–
Z tego miejsca pragniemy serdecznie powitać Nowego Ks. Proboszcza w Naszej wspólnocie! Jezus w Ewangelii św. Jana powiedział:
„Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał – aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje.” (~J 15,16)
Te słowa przypominają nam o wyjątkowym powołaniu, którym Bóg obdarzył Księdza Proboszcza i dzięki Nim ufnie wierzymy, że Księdza posługa przyniesie liczne owoce w naszej wspólnocie.😇
——-
Czcigodny Księże Proboszczu! 🌹
Na najbliższe lata posługi, składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzmy obfitości Bożych łask, zdrowia, sił i wytrwałości w codziennej posłudze. Niech Duch Święty obdarza Księdza mądrością i prowadzi w podejmowaniu ważnych decyzji, a Jezus Chrystus – nasz Zbawiciel – będzie zawsze Twoim Przewodnikiem i Źródłem natchnienia. Jesteśmy przekonani, że Księdza zapał, głęboka wiara i serdeczność wniosą wiele dobra do naszej wspólnoty. Liczymy na owocną współpracę, pełną wzajemnego zrozumienia i wsparcia.
Niech Pan Bóg błogosławi Księdza w każdej chwili tej posługi, a Matka Boża Lisiecka otacza swoją nieustającą opieką. 🙏
Fot. Arek Steczko