Aktualności 33-dniowe rekolekcje

33-dniowe rekolekcje

Zapraszamy wszystkich chętnych parafian, ale także gości do podjęcia rekolekcji, których celem jest całkowite oddanie w niewolę miłości Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Grignion de Montfort.

Rekolekcje rozpoczynają się 29 listopada 2020 r. i trwają do 31 grudnia 2020 r. Po nich nastąpi akt Zawierzenia – 1 stycznia 2021 r. Udział może w nich wziąć każdy, kto czuje, że pragnie oddać całe swoje życie Maryi. A przez Maryję oddać się na własność Jezusowi. Mogą wziąć udział także osoby, które już kiedyś zawierzyły się Maryi, a pragnął odnowić akt oddania się Matce Zbawiciela. Oddanie się Maryi to nic innego jak wypełnienie przyrzeczeń, które w naszym imieniu wypowiedzieli rodzice na chrzcie świętym, a które my potwierdziliśmy osobiście podczas I komunii świętej i bierzmowania. Są to rekolekcje internetowe.

29 listopada na Mszy św. o godz. 11:30 będziemy modlić się podczas modlitwy wiernych o światło Ducha Świętego na czas rekolekcji dla wszystkich, którzy biorą w nich udział. Natomiast 1 stycznia 2021r. po Mszy św. o godz. 11:30 (po przystąpieniu do spowiedzi generalnej z całego życia i przyjęciu komunii świętej) osoby, które wzięły udział w rekolekcjach, będą mogły złożyć akt całkowitego oddania się Matce Bożej.
Więcej informacji (rozważania na każdy dzień, krótkie konferencje, itp.) znajdują się na stronie: www.oddanie33.pl
W razie pytań prosimy pisać na adres e-mail naszej parafii lub zasięgnąć informację w zakrystii u księdza wikarego. Prosimy przed 31 grudnia 2020 o podanie kto będzie pragnął oddać się całkowicie Maryi.