Spotkania Mam to grupa otwarta, do udziału w której zapraszamy wszystkie mamy, które przed południem opiekują się swoim dzieckiem czy dziećmi lub jeszcze noszą je pod sercem. Dla dzieci przygotowany jest kącik z zabawkami. Spotkania są bezpłatne. Spotykamy się dwa razy w miesiącu we wtorki od 10:00 do 12.00 w sali teatralnej przy plebani w Liszkach.

Istnienie grupy wypływa z głębi kobiecego serca, z potrzeby spotkania, dialogu, wzajemnego wsparcia, dzielenia się, wzrastania i dojrzewania w macierzyństwie.

Nasze spotkania rozpoczynamy i kończymy krótką modlitwą za nasze rodziny do św. Józefa.

Spotkania mają bardzo różnorodny charakter. Zwykle są to rozmowy na wcześniej zaplanowany temat, czasem odbywają się warsztaty czy prelekcje wygłaszane przez zaproszonych gości. Podczas spotkań poruszamy tematy dotyczące kobiecości, macierzyństwa i duchowości matki i żony. Dużo miejsca poświęcamy sprawom związanym z wychowaniem i rozwojem dzieci. Poszukujemy „złotego środka” i odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Chcemy, by nasze pociechy były radością naszą i innych.

Cenna uwaga: Na spotkaniach chcemy by każdy czuł się komfortowo: można karmić dzieci (również piersią), dzieci mogą płakać i hałasować, możemy się chwilkę spóźnić czy też wyjść wcześniej i nie musimy być na każdym spotkaniu.

Szczęśliwa mama, to szczęśliwa rodzina. Jeśli więc, Mamo, potrzebujesz wsparcia albo masz w sobie
dużo energii, pomysłów, umiejętności, talentów i chcesz się tym podzielić z innymi kobietami.

Bardzo chciałybyśmy utworzyć Różę Różańcową za współmałżonka w naszej parafii.

Nie ma w życiu problemu,

którego by nie można było rozwiązać za pomocą różańca!

Siostra Łucja

Jeśli chcesz dołączyć do naszej grupy, wyślij mail.

Zapraszamy!

spotkania mam